Click here fdit subtitle

Tulemused

view:  full / summary

14.09.2013 Tallinn, MA + C kl Karikas

Posted by Flex on September 16, 2013 at 2:45 AM Comments comments (0)

LAPSED I  2-tantsu

PAUL-EERIK PIHLAKAS - GERTE VISNU   III KOHT  :)

 

LAPSED II + JUN I  6-tantsu

KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK   II KOHT  :) 

 

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   4.koht ST  ja  13.koht LA

HELAR KALEV - GABRIELA ISABEL KILGAS   6.koht ST  ja  7.koht LA

Palju õnne Helarile ja Gabrielale esimese ühise võistluse puhul!  :)

 

LAPSED  C klass

RAGNAR TRAKS - KRISTEL SAARKOPPEL   4.koht ST  :)  ja  7.koht LA

Õnnitleme ka Ragnarit ja Kristelit esimese ühise võistluse puhul! 

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   9.koht ST  ja  III KOHT LA  :)

 

JUN II  C klass

HANS KRISTJAN VERI - MARI-LIIS LILLEBACH   I KOHT ST  :)  ja  I KOHT LA  :)

Selle võistlusega liikusid Hans ja Mari-Liis edasi B klassi!  :)

 

ÕNNITLEME!

 

31.08.2013 B + Vaba klassi Karikas

Posted by Flex on September 3, 2013 at 5:35 AM Comments comments (0)

JUN II ST   B klass

KEIT VAHER - MELANI SULENGO   III KOHT  :)

Väga korralik tulemus esimeselt ühiselt võistluselt!

ROBERT KASSIN - POLINA KESTER   6.koht

 

JUN II LA  B klass

KEIT VAHER - MELANI SULENGO   4.koht

ROBERT KASSIN - POLINA KESTER   8.koht

 

JUN II ST  Vaba klass

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   I KOHT  :)

ROBERT KASSIN - POLINA KESTER   4.koht

KEIT VAHER - MELANI SULENGO   8.koht

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   9.koht

 

JUN II LA  Vaba klass

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   I KOHT  :)

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   III KOHT  :)

KEIT VAHER - MELANI SULENGO   7.koht

ROBERT KASSIN - POLINA KESTER   9.koht

 

Tubli hooaja algus!

01.06.2013 B + vaba Karikas, P2rnu

Posted by Flex on June 3, 2013 at 4:25 PM Comments comments (0)

JUN I  vaba

KRIS-JARLET KIVISAAR - ANNA BRITA ANI   7.koht ST  ja  5.koht LA

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   9.koht ST

 

JUN II  vaba

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   I KOHT ST  :)  ja  4.koht LA

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   11.koht ST  ja  7.koht LA

ROBERT KASSIN - POLINA KESTER   8.koht ST

Igati tubli esimene võistlus Robertilt-Polinalt uue tantsupaarina!

 

NOORED  vaba

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   I KOHT ST  :)  ja  I KOHT LA  :)

 

JUN II  B-klass

ROBERT KASSIN - POLINA KESTER   II KOHT  :)

 

Palju õnne eduka võistluse puhul!

01.06.2013 T2htede Turniir, P2rnu

Posted by Flex on June 3, 2013 at 4:20 PM Comments comments (0)

LAPSED I  2-tantsu

PAUL-EERIK PIHLAKAS - GERTE VISNU   5.koht

 

LAPSED II  6-tantsu

KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK   7.koht

 

LAPSED II  4-tantsu

ALARI KASESALU - LINDA LEPIKU   II KOHT  :)

 

LAPSED I  4-tantsu

MARKUS-MARTEN MURD - LYDIA HELENE TEDER   II KOHT  :)

 

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   III KOHT ST  :)

 

JUN II  C klass

HANS KRISTJAN VERI - MARI-LIIS LILLEBACH   II KOHT ST  :)  ja  I KOHT LA  :)

 

JUN I  C klass 

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   4.koht ST

 

LAPSED C klass

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   4.koht ST  ja  6.koht LA

 

Õnnitleme!

18.05.2013 B + vaba karikas ja T2htede turniir

Posted by Flex on May 20, 2013 at 3:00 AM Comments comments (0)

LAPSED  C klass

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   5.koht ST  ja  9.koht LA

 

JUN I  C klass

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   5.koht ST  ja  5.koht LA

 

JUN II  C klass

HANS KRISTJAN VERI - MARI-LIIS LILLEBACH   II KOHT ST  :)  ja  II KOHT LA  :)

 

JUN I  vaba

KRIS-JARLET KIVISAAR - ANNA BRITA ANI   4.koht ST  ja  4.koht LA

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   6.koht ST  ja  8.koht LA

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   12.koht LA

 

JUN II  vaba

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   I KOHT ST  :)  ja  4.koht LA

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   8.koht ST  ja  7.koht LA

Selle võistlusega tantsisid Rainer ja Ann-Liina end A klassi!  :)

HANS KRISTJAN VERI - MARI-LIIS LILLEBACH   17.koht ST  ja  16.koht LA

 

NOORED  vaba

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   III KOHT ST  :)  ja  II KOHT LA  :)

 

Palju õnne!

04.05.2013 Nomme Kevad, klubivoistlus

Posted by Flex on May 5, 2013 at 2:50 PM Comments comments (0)

LAPSED I  2-tantsu

KARLIS BOLLVERK - EMMA LISETTE KADARPIK   14.koht

ALEX TOPPER - TESSA-BETH KÕLUVERE   21.koht

 

LAPSED II  6-tantsu

KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK   9.koht  :)

 

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   10.koht ST  ja  11.koht LA

 

JUN I  E klass

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA   13.koht ST  ja  12.koht LA

 

JUN I  C klass

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   II KOHT ST  :)  ja  5.koht LA

 

Tublid lapsed! :)

27.04.2013 Kehra, Klubivoistlus + Eesti Karikas

Posted by Flex on April 28, 2013 at 2:40 PM Comments comments (0)

LAPSED I  2-tantsu

PAUL-EERIK PIHLAKAS - GERTE VISNU   9.koht

 

LAPSED II  6-tantsu

KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK   13.koht

 

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   5.koht ST  :)  ja  15.koht LA

 

JUN I + JUN II  E klass

RIHO ORG - VICTORIA VILLIG   12.koht ST  ja  19.koht LA

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA   16.koht ST  ja  15.koht LA

 

LAPSED  D klass

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   II KOHT ST  :)  ja  II KOHT LA  :)

 

LAPSED  C klass

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   5.koht ST  :)  ja  8.koht LA

 

Selle vôistlusega tantsisid Artti ja Isabell end C klassi!

Ônnitleme!  :)

 

JUN II  C klass

HANS KRISTJAN VERI - MARI-LIIS LILLEBACH   II KOHT ST  :)  ja  I KOHT LA  :)

 

JUN I  vabaklass

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   4.koht ST  ja  10.koht LA

KRIS-JARLET KIVISAAR - ANNA BRITA ANI   6.koht ST  ja  4.koht LA

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   11.koht ST  ja  18.koht LA

 

JUN II  vabaklass

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   II KOHT ST  :)  ja  4.koht LA

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   12.koht ST  ja  10.koht LA

HANS KRISTJAN VERI - MARI-LIIS LILLEBACH   21.koht ST  ja  18.koht LA

 

NOORED  vabaklass

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   III KOHT ST  :)  ja  I KOHT LA  :)

 

Palju õnne kõigile!

06.04.2013 Tallinn, MA + C Karikas

Posted by Flex on April 9, 2013 at 3:00 AM Comments comments (0)

LAPSED I  2-tantsu

KARL-MARTEN KARTAU - MICHELLE KIIK   III KOHT  :)

 

LAPSED II  2-tantsu

ALEXANDER MATHIAS MÄNNI - LOORA MULENOK   II KOHT  :)

 

LAPSED II  4-tantsu

ALARI KASESALU - LINDA LEPIKU   III KOHT  :)

 

LAPSED  D klass

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   ST II KOHT  :)  ja  LA 5.koht

 

LAPSED  C klass

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   ST 7.koht  ja  LA 9.koht

Tubli esitus esmakordselt C klassis võistlejatelt!  :)

 

JUUNIOR II  C klass

HANS KRISTJAN VERI - MARI-LIIS LILLEBACH   ST 4.koht  ja  LA I KOHT  :)

 

Väga tubli sooritus uuelt paarilt esimesel ühisel võistlusel!

16.03.2013 Eesti MV 10-tantsu

Posted by Flex on March 18, 2013 at 5:40 PM Comments comments (0)

JUN II

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   I KOHT, Eesti meistrid 2013  :) :) :)

Jarek ja Reelika esindavad värskete meistritena Eestit JUN II 10-tantsu MMil Riias!

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   8.koht

 

NOORED

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   II KOHT  :) :)

RANDO KURIKS - LY-SANDRA PALM   6.koht  :)

 

JUN I

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   III KOHT  :)

KRIS JARLET KIVISAAR - ANNA BRITA ANI   5.koht

Väga tubli esimene võistlus uue paarina uues klubis!

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   15.koht

 

LAPSED

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   15.koht

 

 

Palju õnne kõigile - te olete super tublid!

09.-10.03.2013 Finland Open 2013, Helsinki

Posted by Flex on March 10, 2013 at 7:50 AM Comments comments (0)

Finland Open 2013 esimesel päeval saatis edu FLEXi juunior II vanusegrupi tantsupaari.

WDSF Open Junior II Standardis saavutasid JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS  III KOHA ja said kaela pronksmedalid :)

Palju õnne tubli saavutuse puhul! 

23.02.2013 Eesti MV ladina-ameerika tantsudes (Jun II ST)

Posted by Flex on February 25, 2013 at 1:35 AM Comments comments (0)

JUN I  LA

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   8.koht

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   20.koht

 

JUN II  ST

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   II KOHT  :)

Jarek ja Reelika sõidavad oktoobris Moskvasse esindama Eestit maailmameistrivõistlustele!                

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   5.koht  :)

ROBERT KASSIN - MELANI SULENGO   19.koht

 

NOORED  LA

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   II KOHT  :)

Ka Kaspar ja Nataly sõidavad maailmameistrivõistlustele Eestit esindama - juulikuus Hiinasse!

 

PALJU ÕNNE !

02.02.2013 Tallinn, MA + D,B Karikas

Posted by Flex on February 5, 2013 at 4:50 PM Comments comments (0)

LAPSED I  2-tantsu

KARL-MARTEN KARTAU - MICHELLE KIIK   15.koht

ALEX TOPPER - TESSA-BETH KÕLUVERE   16.koht

Palju õnne esimese võistluse puhul!  :)

 

LAPSED II  2-tantsu

ALEXANDER MATHIAS MÄNNI - LOORA MULENOK   8.koht

Palju õnne esimese võistluse puhul!  :)

 

LAPSED I  4-tantsu

MARKUS-MARTEN MURD - LYDIA HELENE TEDER   8.koht

 

LAPSED II  4-tantsu

ALARI KASESALU - LINDA LEPIKU   III KOHT  :)

 

LAPSED II  6-tantsu

MARTEN RAUDI - EMILI TšETšIN   7.koht

 

LAPSED  D klass

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   II KOHT ST  :)  ja  I KOHT LA  :)

 

JUN II  B klass

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   I KOHT LA  :)

 

NOORED + TK  B klass

RANDO KURIKS (Danceland) - LY-SANDRA PALM   II KOHT ST  :)

 

Palju õnne uutele paaridele!

Kõik osalejad olid tublid, järgmine jõuproov juba nädala pärast!

26.01.2013 Eesti MV Standardtantsudes (JUN II LA)

Posted by Flex on February 1, 2013 at 8:35 AM Comments comments (0)

LAPSED

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   20.koht

 

JUN I

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   5.koht  :)

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   12.koht

 

JUN II LATIN

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   4.koht  :)

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   6.koht  :)

ROBERT KASSIN - MELANI SULENGO   11.koht

 

NOORED

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   4.koht  :)

RANDO KURIKS (Danceland) - LY-SANDRA PALM   12.koht

 

Õnnitlused meie tublidele sportlastele, igati toeks olnud lapsevanematele ja nõudlikele treeneritele!

Pind päkka LADINA MEISTRIVÕISTLUSTEKS  23.veebruaril! 

22.12.2012 Eesti Karika sarja 2012a tulemused

Posted by Flex on January 1, 2013 at 1:35 PM Comments comments (0)

 

 

LAPSED D klass

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   26. ST  ja  16. LA

Artti ja Isabell tantsisid end sel aastal D klassi!

 

JUN I C klass

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   13. ST  ja  11. LA

 

JUN I vaba klass

ROBERT KASSIN - MELANI SULENGO   4. ST  ja  III KOHT LA  :)

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   6. ST  :)  ja  18. LA

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   22. ST  ja  26. LA

 

JUN II vaba klass

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   III KOHT ST  :)  ja  II KOHT LA  :)

Kaspar ja Nataly tantsisid end sel aastal A klassi!

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   6. ST  ja  6. LA  :)

Jarek ja Reelika tantsisid end sel aastal A klassi!

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUALU   14. ST  ja  8. LA  :)

 

Palju õnne!

 

22.12.2012 Rapla, Eesti Karikas + klubivoistlus

Posted by Flex on December 25, 2012 at 6:55 AM Comments comments (0)

MUDILASED

KARLIS BOLLVER - EMMA LISETTE KADARPIK   5. koht

 

LAPSED I  2-tantsu

MARKUS-MARTEN MURD - LYDIA HELENE TEDER   III KOHT  :)

Väga tubli saavutus esimese võistluse teinud tantsulastelt!

 

LAPSED I  6-tantsu

TAURI BACHMANN - HANNABEL REINVART   I KOHT  :)

ROMET REIGAM - BERIT TÄPSI   8.koht

 

LAPSED  E klass

GASPAR VARBLANE - LIIS KRUUV   5.koht ST  ja  10.koht LA

 

JUN I  C klass

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   II KOHT ST  :)  ja  III KOHT LA  :)

 

JUN I  vaba klass

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   III KOHT ST  :)  ja  11.koht LA

ROBERT KASSIN - MELANI SULENGO   4.koht ST  ja  III KOHT LA  :)

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   16.koht ST  ja  15.koht LA

 

JUN II  vaba klass

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   I KOHT ST  :)  ja  I KOHT LA  :)

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   III KOHT ST  :)  ja  III KOHT LA  :)

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   6.koht ST  ja  4.koht LA  :)

 

Tublid lapsed!!!

24.-25.11.2012 WDSF Open Tallinn Cup 2012

Posted by Flex on November 29, 2012 at 2:00 AM Comments comments (0)

JUN II  vaba klass

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   5.koht ST  ja  5.koht LA

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS (Figuret)   8.koht ST  ja  12.koht LA

 

JUN I  vaba klass

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   8.koht ST  ja  31.koht LA

ROBERT KASSIN - MELANI SULENGO   19.koht ST  ja  11.koht LA

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   35.koht ST  ja  46.koht LA

 

10.11.2012 Tallinn, Magus Algus

Posted by Flex on November 13, 2012 at 2:45 AM Comments comments (0)

LAPSED I  4-tantsu

KALEV-MARKUS LINNA - ANNI OLM   III KOHT  :)

 

LAPSED I  6-tantsu

TAURI BACHMANN - HANNABEL REINVART   18.koht

 

LAPSED II  4-tantsu

ALARI KASESALU - LINDA LEPIKU   6.koht

 

LAPSED II  6-tantsu

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA   9.koht

MARTEN RAUDI - EMILI TšETšIN   13.koht

 

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE - LIIS KRUUV   8.koht ST  ja  22.koht LA

 

JUN I  E klass

RIHO ORG - VICTORIA VILLIG   8.koht ST  ja  11.koht LA

 

JUN I  C klass

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO  10.koht ST  ja  11.koht LA

03.11.2012 Arukula, Minikarikas

Posted by Flex on November 3, 2012 at 4:15 AM Comments comments (0)

MUDILASED

KARLIS BOLLVERK - EMMA LISETTE KADARPIK   12.koht

 

LAPSED I  4-tantsu

ROMET REIGAM - BERIT TÄPSI   II KOHT  :)

KALEV-MARKUS LINNA - ANNI OLM   8.koht

 

LAPSED I  6-tantsu

TAURI BACHMANN - HANNABEL REINVART   4.koht

 

LAPSED II  6-tantsu

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA   8.koht

MARTEN RAUDI - EMILI TšETšIN   15.koht

 

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE - LIIS KRUUV   5.koht ST  ja  11.koht LA

 

JUN I  C klass

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   III KOHT ST  :)  ja  4.koht LA

20.-21.10.2012 Polva, MA + Eesti Karikas

Posted by Flex on October 20, 2012 at 4:00 PM Comments comments (0)

LAPSED I  6-tantsu

TAURI BACHMANN - HANNABEL REINVART   10.koht

 

LAPSED II  2-tantsu

ALARI KASESALU - LINDA LEPIKU   II KOHT  :)

 

LAPSED II  6-tantsu

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA   7.koht

 

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE - LIIS KRUUV   8.koht ST  ja  16.koht LA

RICHARD VIIART - RENATE LIIVRAND   10.koht ST  ja  12.koht LA

 

LAPSED  D klass

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   11.koht ST  ja  I KOHT LA  :)

 

JUN I  C klass

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   4.koht ST  ja  9.koht LA

20.-21.10.2012 Helsinki Open Dance Festival 2012

Posted by Flex on October 20, 2012 at 6:05 AM Comments comments (0)

Juunior II vanuseklassi FLEXi tantsupaarid võistlesid edukalt Soomes Helsinki rahvusvahelisel tantsuturniiril.

 

JUN II  Standard  :)

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   5.KOHT

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   6.KOHT

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   14.KOHT

 

JUN II  Latin  :)

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   III KOHT  :)

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   10.KOHT

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   15.KOHT

 

Kõik kolm tantsupaari olid väga tublid ja treenerid on nende saavutustega väga rahul.

Jaksu jätkuvaks hooajaks!!! :P


Rss_feed