Click here fdit subtitle

Tulemused

view:  full / summary

14.09.2013 Tallinn, MA + C kl Karikas

Posted by Flex on September 16, 2013 at 2:45 AM Comments comments (0)

LAPSED I  2-tantsu

PAUL-EERIK PIHLAKAS - GERTE VISNU   III KOHT  :)

 

LAPSED II + JUN I  6-tantsu

KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK   II KOHT  :) 

 

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   4.koht ST  ja  13.koht LA

HELAR KALEV - GABRIELA ISABEL KILGAS   6.koht ST  ja  7.koht LA

Palju õnne Helarile ja Gabriel...

Read Full Post »

31.08.2013 B + Vaba klassi Karikas

Posted by Flex on September 3, 2013 at 5:35 AM Comments comments (0)

JUN II ST   B klass

KEIT VAHER - MELANI SULENGO   III KOHT  :)

Väga korralik tulemus esimeselt ühiselt võistluselt!

ROBERT KASSIN - POLINA KESTER   6.koht

 

JUN II LA  B klass

KEIT VAHER - MELANI SULENGO   4.koht

ROBERT KASSIN - POLINA KESTER   8...

Read Full Post »

01.06.2013 B + vaba Karikas, P2rnu

Posted by Flex on June 3, 2013 at 4:25 PM Comments comments (0)

JUN I  vaba

KRIS-JARLET KIVISAAR - ANNA BRITA ANI   7.koht ST  ja  5.koht LA

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   9.koht ST

 

JUN II  vaba

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   I KOHT ST  :)  ja  4.koht LA

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   11.koht ST  ja  7.koht LA

ROBERT KASSIN - POLINA KESTER   8.koht ST

Igati tubli esimene võistlus Robertilt-Polinalt...

Read Full Post »

01.06.2013 T2htede Turniir, P2rnu

Posted by Flex on June 3, 2013 at 4:20 PM Comments comments (0)

LAPSED I  2-tantsu

PAUL-EERIK PIHLAKAS - GERTE VISNU   5.koht

 

LAPSED II  6-tantsu

KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK   7.koht

 

LAPSED II  4-tantsu

ALARI KASESALU - LINDA LEPIKU   II KOHT  :)

 

LAPSED I  4-tantsu

MARKUS-MARTEN MURD - LYDIA HELENE TEDER   II KOHT  :)

 

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE ...

Read Full Post »

18.05.2013 B + vaba karikas ja T2htede turniir

Posted by Flex on May 20, 2013 at 3:00 AM Comments comments (0)

LAPSED  C klass

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   5.koht ST  ja  9.koht LA

 

JUN I  C klass

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   5.koht ST  ja  5.koht LA

 

JUN II  C klass

HANS KRISTJAN VERI - MARI-LIIS LILLEBACH   II KOHT ST  :)  ja  II KOHT LA  :)

 

JUN I  vaba

KRIS-JARLET KIVISAAR - ANNA BRITA ANI   4.koht S...

Read Full Post »

04.05.2013 Nomme Kevad, klubivoistlus

Posted by Flex on May 5, 2013 at 2:50 PM Comments comments (0)

LAPSED I  2-tantsu

KARLIS BOLLVERK - EMMA LISETTE KADARPIK   14.koht

ALEX TOPPER - TESSA-BETH KÕLUVERE   21.koht

 

LAPSED II  6-tantsu

KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK   9.koht  :)

 

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   10.koht ST  ja  11.koht LA

 

JUN I  E klass

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA...

Read Full Post »

27.04.2013 Kehra, Klubivoistlus + Eesti Karikas

Posted by Flex on April 28, 2013 at 2:40 PM Comments comments (0)

LAPSED I  2-tantsu

PAUL-EERIK PIHLAKAS - GERTE VISNU   9.koht

 

LAPSED II  6-tantsu

KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK   13.koht

 

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   5.koht ST  :)  ja  15.koht LA

 

JUN I + JUN II  E klass

RIHO ORG - VICTORIA VILLIG   12.koht ST  ja  19.koht LA

KARL PETERS - K...

Read Full Post »

06.04.2013 Tallinn, MA + C Karikas

Posted by Flex on April 9, 2013 at 3:00 AM Comments comments (0)

LAPSED I  2-tantsu

KARL-MARTEN KARTAU - MICHELLE KIIK   III KOHT  :)

 

LAPSED II  2-tantsu

ALEXANDER MATHIAS MÄNNI - LOORA MULENOK   II KOHT  :)

 

LAPSED II  4-tantsu

ALARI KASESALU - LINDA LEPIKU   III KOHT  :)

 

LAPSED  D klass

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   ST II KOHT  :)  ja  LA 5.koht

 

LAPSED ...

Read Full Post »

16.03.2013 Eesti MV 10-tantsu

Posted by Flex on March 18, 2013 at 5:40 PM Comments comments (0)

JUN II

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   I KOHT, Eesti meistrid 2013  :) :) :)

Jarek ja Reelika esindavad värskete meistritena Eestit JUN II 10-tantsu MMil Riias!

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   8.koht

 

NOORED

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   II KOHT  :) :)

RANDO KURIKS - LY-SANDRA PALM   6.koht  :)

 

JUN I

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS &...

Read Full Post »

09.-10.03.2013 Finland Open 2013, Helsinki

Posted by Flex on March 10, 2013 at 7:50 AM Comments comments (0)

Finland Open 2013 esimesel päeval saatis edu FLEXi juunior II vanusegrupi tantsupaari.

WDSF Open Junior II Standardis saavutasid JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS  III KOHA ja said kaela pronksmedalid :)

Palju õnne tubli saavutuse puhul! 

23.02.2013 Eesti MV ladina-ameerika tantsudes (Jun II ST)

Posted by Flex on February 25, 2013 at 1:35 AM Comments comments (0)

JUN I  LA

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   8.koht

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   20.koht

 

JUN II  ST

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   II KOHT  :)

Jarek ja Reelika sõidavad oktoobris Moskvasse esindama Eestit maailmameistrivõistlustele!                

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   5...

Read Full Post »

02.02.2013 Tallinn, MA + D,B Karikas

Posted by Flex on February 5, 2013 at 4:50 PM Comments comments (0)

LAPSED I  2-tantsu

KARL-MARTEN KARTAU - MICHELLE KIIK   15.koht

ALEX TOPPER - TESSA-BETH KÕLUVERE   16.koht

Palju õnne esimese võistluse puhul!  :)

 

LAPSED II  2-tantsu

ALEXANDER MATHIAS MÄNNI - LOORA MULENOK   8.koht

Palju õnne esimese võistluse puhul!  :)

 

LAPSED I  4-tantsu

MARKUS-MARTEN MURD - LYDIA HELENE TEDER   8.koht

...
Read Full Post »

26.01.2013 Eesti MV Standardtantsudes (JUN II LA)

Posted by Flex on February 1, 2013 at 8:35 AM Comments comments (0)

LAPSED

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   20.koht

 

JUN I

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   5.koht  :)

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   12.koht

 

JUN II LATIN

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   4.koht  :)

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   6.koht  :)

ROBERT KASSIN - MELANI SULENGO   11.koht

 

NOORED

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY ME...

Read Full Post »

22.12.2012 Eesti Karika sarja 2012a tulemused

Posted by Flex on January 1, 2013 at 1:35 PM Comments comments (0)

 

 

LAPSED D klass

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   26. ST  ja  16. LA

Artti ja Isabell tantsisid end sel aastal D klassi!

 

JUN I C klass

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   13. ST  ja  11. LA

 

JUN I vaba klass

ROBERT KASSIN - MELANI SULENGO...

Read Full Post »

22.12.2012 Rapla, Eesti Karikas + klubivoistlus

Posted by Flex on December 25, 2012 at 6:55 AM Comments comments (0)

MUDILASED

KARLIS BOLLVER - EMMA LISETTE KADARPIK   5. koht

 

LAPSED I  2-tantsu

MARKUS-MARTEN MURD - LYDIA HELENE TEDER   III KOHT  :)

Väga tubli saavutus esimese võistluse teinud tantsulastelt!

 

LAPSED I  6-tantsu

TAURI BACHMANN - HANNABEL REINVART   I KOHT  :)

ROMET REIGAM - BERIT TÄPSI   8.koht

 

LAPSED  E klass

GASPAR VARBL...

Read Full Post »

24.-25.11.2012 WDSF Open Tallinn Cup 2012

Posted by Flex on November 29, 2012 at 2:00 AM Comments comments (0)

JUN II  vaba klass

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   5.koht ST  ja  5.koht LA

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS (Figuret)   8.koht ST  ja  12.koht LA

 

JUN I  vaba klass

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   8.koht ST  ja  31.koht LA

ROBERT KASSIN - MELANI SULENGO   19.koht ST  ja  11.koht LA

VILLE VILTOK - REBEKA NIPERNADO   35.koht ST  ja  46.ko...

Read Full Post »

10.11.2012 Tallinn, Magus Algus

Posted by Flex on November 13, 2012 at 2:45 AM Comments comments (0)

LAPSED I  4-tantsu

KALEV-MARKUS LINNA - ANNI OLM   III KOHT  :)

 

LAPSED I  6-tantsu

TAURI BACHMANN - HANNABEL REINVART   18.koht

 

LAPSED II  4-tantsu

ALARI KASESALU - LINDA LEPIKU   6.koht

 

LAPSED II  6-tantsu

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA   9.koht

MARTEN RAUDI - EMILI TšETšIN   13.koht

 

LAPSED II ...

Read Full Post »

03.11.2012 Arukula, Minikarikas

Posted by Flex on November 3, 2012 at 4:15 AM Comments comments (0)

MUDILASED

KARLIS BOLLVERK - EMMA LISETTE KADARPIK   12.koht

 

LAPSED I  4-tantsu

ROMET REIGAM - BERIT TÄPSI   II KOHT  :)

KALEV-MARKUS LINNA - ANNI OLM   8.koht

 

LAPSED I  6-tantsu

TAURI BACHMANN - HANNABEL REINVART   4.koht

 

LAPSED II  6-tantsu

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA   8.koht

MARTEN RAUDI - EMILI TšETšIN...

Read Full Post »

20.-21.10.2012 Polva, MA + Eesti Karikas

Posted by Flex on October 20, 2012 at 4:00 PM Comments comments (0)

LAPSED I  6-tantsu

TAURI BACHMANN - HANNABEL REINVART   10.koht

 

LAPSED II  2-tantsu

ALARI KASESALU - LINDA LEPIKU   II KOHT  :)

 

LAPSED II  6-tantsu

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA   7.koht

 

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE - LIIS KRUUV   8.koht ST  ja  16.koht LA

RICHARD VIIART - RENATE LIIVRAND   10.koht ST  ja&...

Read Full Post »

20.-21.10.2012 Helsinki Open Dance Festival 2012

Posted by Flex on October 20, 2012 at 6:05 AM Comments comments (0)

Juunior II vanuseklassi FLEXi tantsupaarid võistlesid edukalt Soomes Helsinki rahvusvahelisel tantsuturniiril.

 

JUN II  Standard  :)

KASPAR KARUMAA - NELE-NATALY METSIS   5.KOHT

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   6.KOHT

RAINER SAAREM - ANNA-LIINA AHUSALU   14.KOHT

 

Read Full Post »

Rss_feed