Click here fdit subtitle

Meie kohta leiad infot siit!

 

Tantsustuudio FLEX on 2010. aastal loodud väike ja töökas võistlustantsustuudio.

Meil töötavad toredad noored ja ambitsioonikad treenerid, kes on aastaid ise tantsinud, läbinud spetsiaalse koolituse ja saanud Eesti Olümpiakomitee võistlustantsutreeneri tunnistused. Samuti on meie treeneritel Eesti Tantsuspordi Liidu kohtunikulitsentsid.

Ootame Teid meie treeningrühmadesse Tallinnas ja Viimsis!

 

 

 

 

 Õpetaja Jörgen Kapp

Jörgen Kapp on endine Eesti S-klassi tippvõistlustantsija, kes tantsinud 12 aastat.

Ta on kahekordne Eesti meister, paljude rahvusvaheliste võistluste võitja, Noorte vanuseklassi standardtantsude maailmameistrivõistluste 6. ja sama vanusegrupi 10-tantsu maailmameistrivõistluste 5. koha omanik!

Aastaid kuulus Jörgen Eesti rahvuskoondisse.

Olnud Põhja-Euroopa meister ja kahel aastal valitud Rapla parimaks meessportlaseks.

Paralleelselt treeneritööga omandab Jörgen kõrgharidust Tallinna Ülikoolis, tantsuõpetamisega tegeleb aktiivselt aastast 2005.

Õpetaja Jörgenil on Eesti Olümpiakomitee II kategooria võistlustantsu treeneri litsents ja Eesti Tantsuspordi Liidu A-kategooria kohtunikulitsents. Ta on rahvusvaheline WDSF kohtunik.

Eesti parim noortetreener 2016.

Treeninud paljude maailmas tunnustatud tantsuõpetajate käe all: Greg Smith, Catia Vanone, Tor Floysvik, Matis Toome, Helen Klandorf-Sadam jpt.

 Õpetaja Mari Piksar

 

 

Mari Piksar on tantsuspordiga tegelenud Pärnus ja Tallinnas kokku 13 aastat.

Kuulunud Eesti rahvuskoondisse aastatel 2001 - 2007, olnud Eesti meistrivõistluste finalist kahekümnel korral, neist neljateistkümnel korral tulnud medalile.

Aastatel 2000 - 2006 lõpetanud Eesti Karikavõistluste sarja üldarvestuses kümnel korral esikolmikus.

Aastatel 2001 ja 2002 esindanud Eestit maailmameistrivõistlustel kolmel korral.

Õpetaja Mari on tegelenud 10 aastat aeroobikaga, tal on Eesti Olümpiakomitee II kategooria võistlustantsu treeneri litsents ja Eesti Tantsuspordi Liidu C-kategooria kohtunikulitsents.

Sotsiaalteaduse bakalaureuse kraad Tallinna Ülikoolist. 

 

Noored 2 S klass

 

Kaspar Karumaa - Aleksandra Tužikova

Noored I S klass

 

Jarek Toiger - Reelika Traks

Noored I A klass

 

Rainer Saarem - Eva Liisa Metspalu

Noored B klass

 

Nikita Meier - Gerly Tammik

Juunior II A klass

Alex Daniel Nõmmemees - Mileene Varik

 Juunior II A klass

  Olle Viltok - Anna Brita Ani

  Juunior II A klass

  Ville Viltok - Kristel Saarkoppel

 

 

 

 Juunior II A klass

  Ragnar Traks - Kristina Volt

  

 Juunior II  B klass

Helar Kalev - Isabell Laast

 

Juunior II C klass

 

 

Karl Pärtel Aasrand - Hanna Lotta Kadarpik

Juunior I C klass

 

Hugo Pohlak - Renate Liivrand

Juunior I E klass

 

Sebastian Oja - Linda Loviise Pavelson

 Juunior I C klass

 

Tanno Terestal - Gabriela Isabel Kilgas

 Lapsed II C klass

 

 

  Konstantin Tužikov - Arina Jakovleva

 Lapsed II D klass

 

Evan Iljušin - Evelina Šaluhhina

 LAPSED II D klass

 

Jan Stupnikov - Sofia Serova

Juunior I E klass

Rico Nipernado - Lydia Helene Teder

 

 Viimsi kooli grupp ja õpetaja Mari, kevad 2013

TEGUTSEVAD FLEXI TANTSUGRUPID: