Click here fdit subtitle

Tulemused

view:  full / summary

23.01.2016 EMV 10-tantsus

Posted by Flex on February 26, 2016 at 6:55 AM Comments comments (0)

NOORED

JAREK - REELIKA  I KOHT :)


JUN II


RAGNAR - KRISTINA 7. koht

ALEX DANIEL - MILEENE 9. koht

VILLE - KRISTEL 10.-11.koht

OLLE- ANNA BRITA 10. - 11. koht

ARTTI OSKAR - ELIZABETH BERMAN 12. koht

HELAR - ISABELL 21. koht


JUN I


TANNO - GABRIELA ISABEL 16. koht

HUGO - RENATE 22. koht


LAPSED


JAN - SOFIA 24. koht

EVAN - EVELINA 31. koht


ÕNNITLEME!:)






14.02.2015 Eesti MV ladina

Posted by Flex on February 16, 2015 at 1:25 AM Comments comments (0)

LAPSED

KONSTANTIN TUŽIKOV - ARINA JAKOVLEVA   I KOHT  :):)

 

JUN I

ALEX-DANIEL NÕMMEMEES - MILEENE VARIK   4.koht

RAGNAR TRAKS - KRISTINA VOLT   7.koht

HELAR KALEV - ISABELL LAAST   33.koht

KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK   33.koht

 

JUN II

VILLE VILTOK - KRISTEL SAARKOPPEL   11.koht

 

NOORED

KASPAR KARUMAA - ALEKSANDRA TUŽIKOVA   I KOHT  :):)

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   8.koht

 

NOORED 2

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   6.koht

 


Õnnitleme! 

17.01.2015 EMV Standard

Posted by Flex on January 18, 2015 at 1:45 AM Comments comments (0)

LAPSED

KONSTANTIN TUŽIKOV - ARINA JAKOVLEVA   4.koht  :)

 

JUN I

RAGNAR TRAKS - KRISTINA VOLT   II KOHT  :):)

ALEX-DANIEL NÕMMEMEES - MILEENE VARIK   5.koht  :)

 

JUN II

OLLE VILTOK - ANNA BRITA ANI   10.koht

VILLE VILTOK - KRISTEL SAARKOPPEL   13.koht

 

NOORED

KASPAR KARUMAA - ALEKSANDRA TUŽIKOVA   II KOHT  :):)

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   4.koht  :)

RAINER SAAREM - POLINA KESTER   15.koht

 

NOORED 2

RAINER SAAREM - POLINA KESTER   9.koht

 

Palju õnne kõigile! 

2014 KARIKAVOITJAD

Posted by Flex on December 8, 2014 at 8:50 AM Comments comments (0)

Aasta viimasel võistlusel 06. detsembril selgusid ka 2014. aasta karikavõitjad.

FLEXi saak oli tubli:

 

JUUNIOR I  E klass  LA

I KOHT  :)  KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK

 

JUUNIOR I  D klass  LA

I KOHT  :)  HELAR KALEV - GABRIELA ISABEL KILGAS

 

JUUNIOR II  B klass  ST

III KOHT  :)  OLLE VILTOK - ANNA BRITA ANI

 

JUUNIOR II  VABA 

II KOHT  ST  KEIT VAHER - MELANI SULENGO  Stiil / FLEX

III KOHT LA  KEIT VAHER - MELANI SULENGO  Stiil / FLEX

 

NOORED  VABA  ST

II KOHT  :)  JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS 

III KOHT  :) KASPAR KARUMAA - ALEKSANDRA TUŽIKOVA

 

NOORED  VABA  LA

I KOHT  :)  KASPAR KARUMAA - ALEKSANDRA TUŽIKOVA

II KOHT  :) JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS

 

ÕNNESOOVID! :lol:

06.12.2014 MA + D,C,B,vaba Karikas, Rapla

Posted by Flex on December 8, 2014 at 8:25 AM Comments comments (0)

Lapsed I  2-tantsu

KARL JAAN RAHULA - LAURA MILISTVER   III KOHT  :)

 

Jun I  D klass

HELAR KALEV - GABRIELA ISABEL KILGAS   I KOHT LA  :):)

KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK   III KOHT ST  :)  ja  5.koht LA

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   11.koht ST  ja  12.koht LA

 

Jun II  B klass

OLLE VILTOK - ANNA BRITA ANI   I KOHT ST  :):)

 

Jun I  VABA

VILLE VILTOK - KRISTEL SAARKOPPEL   4.koht ST  ja  8.koht LA

RAGNAR TRAKS - KRISTINA VOLT   5.koht ST  ja  5.koht LA

ALEX-DANIEL NÕMMEMEES - MILEENE VARIK   7.koht ST  ja  6.koht LA

 

Noored  VABA

JAREK TOIGER REELIKA TRAKS   I KOHT ST  :):)  ja  II KOHT LA :)

KASPAR KARUMAA - ALEKSANDRA TUŽIKOVA   II KOHT ST  :)  ja  I KOHT LA  :):)

RAINER SAAREM - POLINA KESTER   5.koht ST  ja  5.koht LA

 

Palju õnne kõigile!

08.-09.11.2014, Saphir Cup 2014, Paris

Posted by Flex on November 10, 2014 at 5:40 AM

08.-09.novembril 2014 osales FLEXi tantsupaar Jarek Toiger - Reelika Traks koos Pariisis rahvusvahelisel tantsuturniiril Saphir Cup 2014.

Noorte vanusegrupis (16-18-a) ainsa Eesti tantsupaarina osalenud Jarek ja Reelika võtsid  I koha standardtantsudes  ning kõrge  III koha ladina-ameerika tantsudes.

Õnnitleme!  :):):)

07.09.2014 D, C, B, vaba Karikas, Kohila

Posted by Flex on September 8, 2014 at 7:50 AM Comments comments (0)

LAPSED  C klass  LA

KONSTANTIN TUŽIKOV - ARINA YAKOVLEVA   III KOHT  :)

 

JUN I  E klass

KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK   III KOHT ST  :)  ja  I KOHT LA  :):)

 

JUN I  D klass

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   III KOHT ST  :)  ja  13.koht LA

HELAR KALEV - GABRIELA ISABEL KILGAS   11.koht ST  ja  III KOHT LA  :)

 

JUN I  vaba klass

VILLE VILTOK - KRISTEL SAARKOPPEL   5.koht ST  ja  10.koht LA

ALEX-DANIEL NÕMMEMEES - MILEENE VARIK   6.koht ST  ja  4.koht LA

 

JUN II  vaba klass

KEIT VAHER - MELANI SULENGO   I KOHT  :):)  ja  II KOHT LA  :)

KRIS JARLET KIVISAAR - KATERINA MAIJOROVA   III KOHT LA  :)

 

NOORED  vaba klass

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   III KOHT ST  :)  ja  III KOHT LA  :)

KASPAR KARUMAA - ALEKSANDRA TUŽIKOVA   4.koht ST  ja  I KOHT LA  :)

RAINER SAAREM - POLINA KESTER   7.koht ST  ja  5.koht LA  :)

 

Palju õnne hooaja eduka alguse puhul!  :D

 

15.02.2014 MA + D,C Karikas, Pirita

Posted by Flex on February 16, 2014 at 7:10 AM Comments comments (0)

LAPSED I  4-tantsu

PAUL-EERIK PIHLAKAS - GERTE VISNU   III KOHT  :)

 

LAPSED II  4-tantsu

KARL-MARTEN KARTAU - MICHELLE KIIK   5.koht

 

LAPSED II + JUN I  6-tantsu

MARKUS-MARTEN MURD - LYDIA HELENE TEDER   14.koht

 

JUN I  E klass

HELAR KALEV - GABRIELA ISABEL KILGAS   7.koht ST  ja  II KOHT LA  :) 

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA   11.koht ST  ja  13.koht LA

KARL PÄRTEL AASRAND - HANNA LOTTA KADARPIK   14.koht ST  ja  4.koht LA

 

JUN I  D klass

HELAR KALEV - GABRIELA ISABEL KILGAS   28.koht ST  ja  15.koht LA

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   23.koht ST  ja  21.koht LA

 

JUN II  D klass

RIHO ORG - PIRGIT SIREL   8.koht ST  ja  III LA  :)

 

Õnnitlused!

08.02.2014 D,C Karikas, V6su

Posted by Flex on February 9, 2014 at 7:20 AM Comments comments (0)

JUN I+II  D klass

RIHO ORG - PIRGIT SIREL   21.koht ST  ja  15.koht LA

 

JUN I  C klass  :)

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   I KOHT ST  :):)  ja  I KOHT LA  :):)

ALEX-DANIEL NÕMMEMEES - MILEENE VARIK   III KOHT ST  :)  ja  II KOHT LA  :)

RAGNAR TRAKS - KRISTEL SAARKOPPEL   4.koht ST  ja  III KOHT LA  :)

 

JUN II  B klass

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   6.koht ST  ja  6.koht LA

 

Õnne!

01.02.2014 Eesti MV Ladina-ameerika tantsudes

Posted by Flex on February 2, 2014 at 8:30 AM Comments comments (0)

LAPSED

KONSTANTIN TUŽIKOV - Arina Yakovleva   13.koht

 

 

 

JUUNIOR I

KRIS JARLET KIVISAAR - ANNA BRITA ANI   I KOHT  :):):)

ALEX-DANIEL NÕMMEMEES - MILEENE VARIK   8.koht

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   11.koht

VILLE VILTOK - RETI OJASALU   14.koht

RAGNAR TRAKS - KRISTEL SAARKOPPEL   15.koht

 

 

 

JUUNIOR II

Keit Vaher - MELANI SULENGO   II KOHT  :):)

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   21.koht

 

 

 

NOORED

KASPAR KARUMAA - ALEKSANDRA TUŽIKOVA   II KOHT  :):)

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   6.koht  :) 

RAINER SAAREM - Polina Kester   8.koht

 

 

NOORED II

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   6.koht  :)  

RAINER SAAREM - Polina Kester   12.koht

 

Palju õnne!

18.01.2014 Eesti MV Standardtantsudes

Posted by Flex on January 19, 2014 at 7:20 AM Comments comments (0)

LAPSED

KONSTANTIN TUŽIKOV - Arina Yakovleva   23.koht

 

JUUNIOR I

KRIS JARLET KIVISAAR - ANNA BRITA ANI   8.koht

VILLE VILTOK - RETI OJASALU   10.koht

RAGNAR TRAKS - KRISTEL SAARKOPPEL   12.koht

ALEX-DANIEL NÕMMEMEES - MILEENE VARIK   16.koht

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   21.koht

 

JUUNIOR II

Keit Vaher - MELANI SULENGO   5.koht

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   12.koht

HANS KRISTJAN VERI - MARI-LIIS LILLEBACH   14.koht

 

NOORED

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   4.koht  :)

KASPAR KARUMAA - ALEKSANDRA TUŽIKOVA   7.koht

RAINER SAAREM - Polina Kester   17.koht

 

Õnnitlused! 

11.01.2014 MA + D,C,B Karikas, Pirita

Posted by Flex on January 12, 2014 at 6:50 AM Comments comments (0)

MUDILASED

MART HEINSALU - SILVIA KALVET   12.koht

 

LAPSED II  2-tantsu

HUGO EERIK JÕGI - TESSA-BETH KÕLUVERE   9.koht

 

LAPSED I+II  4-tantsu

PAUL-EERIK PIHLAKAS - GERTE VISNU   8.koht

 

LAPSED  D klass

KONSTANTIN TUŽIKOV - Arina Yakovleva   8.koht ST  ja  III KOHT LA  :)

 

JUN I  E klass

HELAR KALEV - GABRIELA ISABEL KILGAS   7.koht ST  ja  III KOHT LA  :)

 

Palju õnne kõigile! 

23.-24.11.2013 WDSF Open Rakvere

Posted by Flex on November 27, 2013 at 2:05 AM Comments comments (1)

 

WDSF JUNIOR II Open Standard

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   I KOHT  :)

KEIT VAHER - MELANI SULENGO   8.koht

RAINER SAAREM - POLINA KESTER   17.koht

HANS KRISTJAN VERI - MARI-LIIS LILLEBACH   19.koht

 

WDSF JUNIOR II Open Latin

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS   III KOHT  :) 

KEIT VAHER - MELANI SULENGO   9.koht

RAINER SAAREM - POLINA KESTER   12.koht

HANS KRISTJAN VERI - MARI-LIIS LILLEBACH   23.koht

 

WDSF JUNIOR I Open Standard

KRIS-JARLET KIVISAAR - ANNA BRITA ANI   4.koht  :)

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   5.koht

VILLE VILTOK - RETI OJASALU   10.koht

 

WDSF JUNIOR I Open Latin

KRIS-JARLET KIVISAAR - ANNA BRITA ANI   7.koht

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   10.koht

VILLE VILTOK - RETI OJASALU   18.koht

 

WDSF JUVENILE Open Standard

RAGNAR TRAKS - KRISTEL SAARKOPPEL   5.koht  :)

ALEX-DANIEL NÕMMEMEES - MILEENE VARIK   7.koht

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   9.koht

 

WDSF JUVENILE Open Latin

ARTTI OSKAR MAASIK - ISABELL LAAST   III KOHT  :)

ALEX-DANIEL NÕMMEMEES - MILEENE VARIK   4.koht

RAGNAR TRAKS - KRISTEL SAARKOPPEL   7.koht

 

PALJU ÕNNE!

02.11.2013 Riia, WDSF World JUN II 10 dance

Posted by Flex on November 3, 2013 at 6:50 AM Comments comments (0)

02.novembril 2013 Riias peetud JUN II  10-tantsu maailmameistrivõistlustel Eestit esindanud

FLEXi tantsupaar  JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS saavutas ülihea 4.koha!  :)

PALJU ÕNNE!  :)

01.-03.11.2013 Latvia Open 2013, Riia

Posted by Flex on November 3, 2013 at 6:25 AM Comments comments (0)

LAPSED I+II

ALEX-DANIEL NÕMMEMEES - MILEENE VARIK   6.koht 6-tantsus  :)  ja  6.koht LA  :)  ja  8.koht ST

RAGNAR TRAKS - KRISTEL SAARKOPPEL   12.koht 6-tantsus  ja  13.koht LA  ja  11.koht ST

 

JUN I  vaba klass

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   26.koht LA

 

JUN II  vaba klass

KEIT VAHER - MELANI SULENGO   8.koht ST

HANS KRISTJAN VERI - MARI-LIIS LILLEBACH   28.koht ST

 

Õnnitlused!

02.11.2013 Minikarikas, Kehra

Posted by Flex on November 2, 2013 at 7:25 AM Comments comments (0)

LAPSED  E klass

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   6.koht ST  ja  17.koht LA

 

JUN I  E klass

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA   8.koht ST  ja  II KOHT LA  :)

 

Õnnitlused!

27.10.2013 T2htede Turniir, Jyri

Posted by Flex on October 29, 2013 at 7:20 AM Comments comments (0)

LAPSED  E klass

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   II KOHT ST  :)  ja  9.koht LA

 

JUN I  E klass

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA   7.koht ST  ja  7.koht LA

 

Tublid!

26.10.2013 Moskva, WDSF World JUN II Standard

Posted by Flex on October 27, 2013 at 7:45 AM Comments comments (0)

26.oktoobril Moskvas peetud JUN II Standardtantsude MMil tantsis FLEXi tantsupaar

JAREK TOIGER - REELIKA TRAKS end kõrgele 7. kohale  :) 

PALJU ÕNNE!

 

Ühtlasi ühineb kogu stuudio pere õnnesoovidega Wernerile ja Laura-Liisale, kes said kaela pronksmedalid!

 

19.-20.10.2013 WDSF Open Helsinki 2013

Posted by Flex on October 21, 2013 at 8:55 AM Comments comments (0)

LAPSED  vaba klass

ALEX-DANIEL NÕMMEMEES - MILEENE VARIK   5.koht ST  ja  III KOHT LA  :)

RAGNAR TRAKS - KRISTEL SAARKOPPEL   6.koht ST  ja  6.koht LA

 

JUUNIOR I  vaba klass

OLLE VILTOK - KENDRA METSIS   6.koht ST

 

JUUNIOR II  vaba klass

KEIT VAHER - MELANI SULENGO   7.koht ST  ja  4.koht LA

 

Palju õnne kõigile!

16.10.2013 Haabersti Sygis, Tallinn

Posted by Flex on October 17, 2013 at 7:15 AM Comments comments (0)

LAPSED II  E klass

GASPAR VARBLANE - RENATE LIIVRAND   III KOHT ST  :)  ja  8.koht LA

HELAR KALEV - GABRIELA ISABEL KILGAS   5.koht ST  ja  II KOHT LA  :)

 

JUN I + JUN II  E klass

KARL PETERS - KRISTINA JELÕKOVA   7.koht ST  ja  8.koht LA

 

Palju õnne! 


Rss_feed